قوانین مقررات سایت

دیگر قوانین

شما کاربران گرامی به جهت دسترسی و استفاده از این سایت بایستی شرایط و الزامات و قوانین اشاره شده در ذیل را دقیقا رعایت نمایید . شما با ورود به این سایت و مرور سایت، بدون هیچگونه محدودیت و شرطى “شرایط و الزامات” را پذیرفته و اقرار مى‌نمایید که هرگونه توافق دیگرى بین شما و سایت ورزش کوهبنان در این زمینه ملغى و بی اثر خواهد بود. در صورت عدم موافقت با “شرایط والزامات” لازم است بلافاصله استفاده از این سایت را متوقف نمایید.

وب‌سایت ورزش کوهبنان ، تلاش دارد تا طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران ، قوانین حاکم بر جرایم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیک فعالیت ‌نماید و کاربران محترم ، موظفند هیچ‌گونه مطالب سیاسی و یا مغایر با شؤونات اخلاقی و مذهبی کشور ایران را در این وب‌سایت قرار ندهند. در صورت اثبات این امر، مسئولیت مستقیم با آن کاربر بوده و تبعات این موضوع نیز بر عهده‌ی خود ایشان خواهد بود.
با توجه به اینکه دقت و تلاش زیادی در جهت تهیه و ممیزی اطلاعات و اخبار گردآوری شده در سایت ورزش کوهبنان اعمال شده و تا حد امکان منابع اخبار و اطلاعات درج شده در سایت مشخص و عنوان شده است ، لذا به هیچ وجه نمی توان دقت و صحت آنها را تضمین و یا ادعا نمو‌د. بنابراین سایت ورزش کوهبنان هیچ‌گونه تعهد و یا مسئولیتى در قبال ارجاع به اطلاعات گردآوری شده از سایت‌ها ، اشخاص ، شرکت‌ها و … را به عهده نمی‌گیرد.
استفاده ، مرور و جستجوی شما در سایت با مسئولیت شخصى خود شما صورت مى‌گیرد لذا سایت ورزش کوهبنان تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیر مستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما از این را سایت ندارد.
اطلاعات و اخبار و تمامی مواردی که در سایت ورزش کوهبنان درج گردیده است تا حد امکان سعی شده تا از منابع رسمی و مورد تائید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گردآوری گردد و هیچ نوع رابطه‌ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند. لذا مسئولیت مستقیم آگهی‌ها، با آگهی دهندگان آن بوده و صحت و سقم آن توسط سایت ورزش کوهبنان ادعا و یا تضمین نمی‌شود. کارکنان این سایت همواره این شعار را مد نظر دارند
سایت ورزش کوهبنان ، جهت نمایش آگهی‌ها چه به صورت عادی و چه به صورت ویژه، قرارداد و یا تعهد نامه‌ای با آگهی دهندگان منعقد نمی‌کند. مطالب مندرج در آگهی‌ها ممکن است توسط آگهی دهندگان بصورت مداوم تغییر یافته و یا ویرایش و به روز شوند. لذا سایت ورزش کوهبنان هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال محتوای آگهی‌هایی درج شده در سایت که مغایر با ضوابط رسمی کشور عزیرمان نباشد را نمی‌پذیرد و این سایت صرفا نمایش دهنده مطالب درج شده توسط آگهی دهندگان بوده و تمامی کاربران ملزم به مطالعه دقیق و رعایت موارد اعلام شده می‌باشند.
هرگونه پیام یا مطلبى از جمله اخبار ، آگهی، عکس، ویدئو و غیر که به سایت ورزش کوهبنان ارسال مى‌گردد غیر محرمانه و غیر قابل تملک تلقى خواهد شد . تمامی اخبار و اطلاعات و مطالب ارسال شده به سایت ورزش کوهبنان مى‌تواند توسط سایت و کاربران آن به هر منظورى و بصورت غیر محدود برای باز‌تولید ، پخش ، افشاءِ ، مخابره ، نشر و یا ارسال و الصاق بکار رود.
سایت ورزش کوهبنان در قبال اخبار و اطلاعات سایت‌های دیگرى که با این سایت مرتبط بوده و لینک شده باشند و یا لینک آنها در این سایت قرار داشته باشد، مسئولیتی ندارد. این سایت‌ها توسط اشخاص و یا شرکت‌های دیگرى غیر از سایت ورزش کوهبنان ایجاد شده‌اند. سایت ورزش کوهبنان بعنوان ناشر یا مروج مطالب مندرج در این سایت‌ها نمی‌باشد.
سایت ورزش کوهبنان به هیچ سازمان ، نهاد و تشکل عمومی ، دولتی و نیمه دولتی وابسته نیست و بصورت خصوصی اداره می‌شود و تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به ورزش کوهبنان می‌باشد.
ارائه خدمات یا نرم‌افزارهای رایگان باعث ایجاد حقی برای کاربر یا شخص ثالث نخواهد شد و در صورت لزوم ، سایت ورزش کوهبنان می تواند با صلاح‌دید خود از ارایه خدمات رایگان به کاربران خودداری نماید.
اخبار، اطلاعات ، اسناد و مدارک درج شده در این وب سایت ممکن است شامل اشکالات تحریری یا غیرعمدی باشد لذا سایت ورزش کوهبنان این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که در هر زمان و در صورت صلاح‌دید خود ، نسبت به رفع هر نوع اشکال و یا حذف قسمت یا قسمت‌هائی از سایت اقدام نماید.‌ سایت ورزش کوهبنان ممکن است هر نوع تغییرات دیگری که در محتوای اخبار ، اطلاعات ، محصولات ، برنامه‌ها ، خدمات و یا قیمت‌ها (در صورت موجود بودن) و … لازم باشد را در هر زمان و بدون اطلاع انجام دهد.
هرگونه سوءاستفاده از نام وب سایت ورزش کوهبنان و خدمات مرتبط با آن کاملاٌ ممنوع می‌باشد.
قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق نامه حاکم خواهند بود.
کاربران گرامی هرگونه اشکال و ایراد و یا نکته‌ای مبهم در این موافقت نامه مشاهده می‌نماییدکه نیاز به توضیحات کامل‌تر و یا ایجاد شفافیت بیشتری دارد ، با ذکر مطلب و صفحه مربوطه با مدیریت سایت ورزش کوهبنان اطلاع‌رسانی نمایید . مدیریت سایت ورزش کوهبنان سعی و تلاش خواهد نمود در کمترین زمان ممکن نسبت به رفع نگرانی و مشکل به وجود آمده اقدام نماید.
با توجه به مقررات و شرایط استفاده از وب سایت‌ها ، در هر زمانی که لازم باشد سایت ورزش کوهبنان مى‌تواند این شرایط و الزامات را مورد تجدید نظر قرار دهد. شما کاربران گرامی ملزم و متعهد خواهید بود تا این تجدید نظرها را بپزیرید . بنابراین لازم است هر از چند گاهی ، این شرایط و الزامات را مرور و مطالعه فرمایید تا از شرایط و الزامات جارى و لازم الاجرا در زمان منظور مطلع شوید.

مشکلات احتمالی پرداخت اینترنتی

سیستم پرداخت اینترنتی توسط بانک های عامل به گونه ای طراحی شده است که هم ایمن باشد و هم ساده و کمترین نیاز به راهنمایی را برای خریدار ایجاد نماید. اما با این وجود برخی اوقات ممکن است مسائلی در هنگام خرید اینترنتی به وقوع بپیوندد.
مثلاً ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود.
معمولاً بدترین حالتی که ممکن است به وقوع بپیوندد این است که پول از حساب شما کسر شود، ولی به حساب فروشنده واریز نشود. اما نگران نباشید. در این حالت معمولاً پول شما در حساب های حد واسط بانک است.
نهایتاً خود بانک می باید مغایرت ها را رفع کند. منتظر بمانید و اگر تا ۴۸ ساعت پول به حسابتان برگشت نخورد، آنگاه با پشتیبانی سایت فروشنده و یا بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.

در صورتیکه تمایل به استفاده از این مطالب در سایت یا وبلاگ خود دارید، ترجیحاً از لینک به این صفحه استفاده کنید. چون این راهنماها خیلی زود قدیمی می شود و مفید بودن خود را از دست می دهد. این مطالب توسط سایت بانکی در همین صفحه به روز می شود.

تراکنش های ناموفق: تراکنش هایی گفته می شود که از راه های الکترونیک (اینترنت،ATM ،POS) انجام گیرد اما به رغم کسر شدن وجه از حساب مشتری، خدمت خواسته شده از بانک دریافت نشود.
بانک ملت در راستای گسترش خدمات بانکداری الکترونیک، برای پی گیری و تسهیل فرآیند رفع مغایرت تراکنش های ناموفق، اقدام به راه اندازی سامانه اینترنتی ویژه ای به نام”سیام” کرده است.
مشتری گرامی همه مغایرت های احتمالی در تراکنش های الکترونیک حداکثر طی مدت ۴۸ ساعت به صورت گروهی واریز خواهد شد. چنانچه پس از مدت مذکور وجه مربوط به مغایرت به حساب بازگشت داده نشد، گزارش موضوع را در بانک (به صورت حضوری یا غیرحضوری) به ثبت برسانید.

ورزش کوهبنان مفتــخر به دریافت نمـــاد ۲ستاره اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت ، معــدن و تـجارت و نماد دائم از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، مرکز فناروی اطلاعات و رسانه های دیجیتال شده است ، پس با خیال آسوده پرداخت  کنید.